МУЛЬТИМЕДІА

ДИТИНСТВО ТА ЮНІСТЬ

МОЄ ЖИТТЯ ТА ТВОРЧІСТЬ

АУДІО

Марія Вайно презентувала нову книжку “Шкіци на одвірках”

сюжет з обласного радіо

Марія Вайно репрезентувала журналістам нову книжку “Шкіци на одвірках”. Зустріч відбулася у приміщенні прес-клубу реформ і стосувалася не лише творчості знаної івано-франківської письменниці, а й проблем книговидавництва та кіносправи в Україні, адже Марія Вайно не тільки пише кіносценарії, а й стала з ними переможцем конкурсу “Коронація слова”.   Крім того, вона добрий поет і глибоко психологічний прозаїк.

Для творчості їй треба тиші, кремовий папір і олівець (я люблю, як він скрипить, — каже). Ця зустріч стала продовженням ювілейного вечора Марії Вайно, де “Шкіци на одвірках” перетворилися на фрагменти театралізованого дійства. Тепер же можна було віч-на-віч поспілкуватися з автором. Нову книжку випустило за фінансування обласної ради видавництво “Місто-НВ” накладом тисяча примірників. Її склали кіноповісті “Франсуаза” та “Кусень світу” і новели.

Прослухати:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

ВІДЕО

[flashvideo filename=video/Shkicy.flv /]

 

Comments are closed.