БІОГРАФІЯ

Народилася на Галичині. Виросла в місті Калуші на Івано-Франківщині. Складати вірші почала дуже рано, друкуватися – з четвертого класу. Творчим вчителем був поет Йосип Попадюк. «Він мене взяв за руку і вивів на творчу дорогу»,-  каже авторка. Ще школяркою брала участь у зльотах юних поетів та прозаїків у Києві ( 1972 -73р.р.).

Закінчила Чернівецький держуніверситет. Отримала фах філолога за спеціальністю: українська мова та література. Працювала вчителем, старшим викладачем Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності; постійно співпрацювала з видавництвами.

Деякий час проживала в Києві, працювала  літредактором, а згодом редактором на Першому національному телеканалі.

Займалася в народній кіностудії «Верховина» м. Івано-Франківська (керівник Юліан Яковина). Відтоді пише кіносценарії.

Донедавна викладала в Інституті мистецтв   Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника сценАрну майстерність.

Автор 15-и художніх книжок: поезія, проза, кіносценарії; посібника “СценАрна майстерність” у двох книгах.

Член Національної спілки письменників України, відповідальний секретар Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України, член Національної спілки кінематографістів України (як кіносценарист), член правління Національної спілки кінематографістів України, Лауреат міської премії ім. Івана Франка та літературної премії ім. Василя Стефаника в галузі літератури, двічі лауреат Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» та інших.

Мешкає  в місті Івано-Франківську.

Comments are closed.