Книга з автографом

Роман у новелах Марії Вайно РЕДАКТОРКА”

Це роман в новелах, кожна з яких – самодостатня. Книгу можна читати з будь-якої з них, а вона в свою чергу, поверне читача до цілісної оповіді.
Це дуже людяна історія редакторки телебачення, матері, подруги тут її соціум, громадянська позиція, любов у всіх її проявах у зрізі нашого недавнього часу.
Стиль – своєрідний, цікавий у літературному, психологічному, філософічному прочитанні; слово несе щиру емоцію аж до катарсису; думка – переконлива і, попри драматичні події, – життєствердна.
Роман в новелах «Редакторка» став лауреатом Всеукраїського конкурсу імені Григора Тютюнника у 2021році.

———————————————————————–

Роман в новелах Марії Вайно “НОТАТКИ ЇЇ ЖИТТЯ, або КОХАННЯ В ЗАПРОПОНОВАНИХ ОБСТАВИНАХ”

Роман в новелах Марії Вайно – про формування творчої особистості – від наївної ідеалістки до дорослої жінки, якій доведеться пройти неабиякі випробування й пізнати любов, віру, кохання, маніпуляції, зраду тіла й духовну зраду, народження й смерть, улюблену працю і неспромогу бути зреалізованою; це роман про дружбу й родину, внутрішню свободу і незриме насилля… про поверненням до себе і до омріяної творчості… Це епоха – кінця минулого століття.
Усвідомлення акцентоване в деталі: в показі психологічно-асоціативного поступового осмислення героїнею себе у «запропонованих обставинах». Тут пізнання в малому – великого, бо ці «малі дрібниці» стають відкриттями й іноді просто кардинально змінюють життя героїні.

———————————————————————-

Можна купити книгу, а можна придбати –  з автографом

Роман в новелах “Теплий двір, або Рапсодія струнного  квартету” – один з найпопулярніших творів письменниці, лауреат премій: ім Івана Франка, ім. Василя Стефаника, конкурсу “Коронація слова” та ін.

Книги нема в наявності

——————————————————————–

Єдиний у своєму роді, доступний у вивченні посібник Марії Вайно «Сценарна майстерність» у двох книгах:
написання п′єси, написання кіносценарію» (кн.1) та написання сценарію естрадно-масових театралізованих видовищ» (кн.2):, авторство якої Марія Вайно розділила з А.З.Житницьким, кандидатом мистецтвознавства, професором Харківської державної академії культури.
Посібник розрахований на студентів вишів, фахівців та поціновувачів театру, кіно та телебачення, працівників культури

 88430092_n3500_n

Поділитися:

Comments are closed.