ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛИХ ПРОЗОВИХ ФОРМ імені ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА 2021

Виймайте з шухляд написане і відкладене чи просто напишіть цікаву історію! Можливо, – це буде шедевр? Є ще декілька днів, до 12 вересня!
3.000 знаків без пробілів. Десь півтори сторінки! Дерзайте! Чекаємо.
УМОВИ УЧАСТІ ТА ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ:
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛИХ ПРОЗОВИХ ФОРМ
імені ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА 2021
1-ий Всеукраїнський конкурс малих прозових форм імені Василя Стефаника запрошує талановитих авторів віку 16+.
Метою щорічного конкурсу є сприяння розвитку малих прозових форм у сучасній українській літературі та їх популяризація авторами України та авторами, що мешкають за її межами й пишуть українською мовою. В такий спосіб підтримуємо талановитий інтелектуальний та креативний потенціал українців і вшановуємо пам’ять та ім’я Василя Стефаника.
Журі опрацьовує твори у єдиній номінації: «художні малі епічні форми» – це новели, замальовки, шкіци, оповідання.
З надісланих творів члени комісії визначають «довгий список» – до 50 робіт. З них переможців обирають до 25-ти. З них 10 учасників стають лауреатами конкурсу. (1, 2, 3 місця не визначаємо) . Всі 25 робіт (і лауреатів , і дипломантів) буде опубліковано в альманахові «ІМПРЕСІЯ 2021» із логотипом конкурсу. Альманах буде вручено кожному переможцю. Також по примірнику цього видання буде надіслано до обласних бібліотек України. Окрім цього, альманах стане й електронною книгою, яку поширимо в соціальних мережах і вона буде доступною до безкоштовного прочитання. Інші учасники з «довгого списку» отримають як відзнаку «Творчий листок-вітання учасника конкурсу», що засвідчить творчий потенціал автора.
Обов’язковий внесок учасника конкурсу – 250 грн. (див. Положення про конкурс)
Положення про перший Всеукраїнський конкурс малих прозових форм
імені Василя Стефаника
І. Загальні положення:
1.1. Конкурс відбувається за підтримки Національної спілки письменників України, Товариства письменників та журналістів імені Івана Франка та Громадської організації «Імпресія».
1.2. Метою Конкурсу є сприяння та розвиток всіх малих прозових форм у сучасній українській літературі та їх популяризація авторами України та авторами, що мешкають за її межами й пишуть українською мовою. В такий спосіб підтримуємо інтелектуальний, креативний потенціал українців.
ІІ. Організатори конкурсу:
2.1. Проведення конкурсу здійснює комісія, до складу якої входять письменники, літературні аналітики, критики, науковці, дослідники малих прозових форм в українській літературі та громадські діячі.
ІІІ. Вимоги конкурсу:
3.1. У конкурсі можуть брати участь усі зацікавлені митці та молодь, які мешкають в Україні та за її межами, проте пишуть свої твори українською мовою.
3.2. Конкурс проводиться у єдиній номінації: «малі епічні жанри» – це новели, замальовки, шкіци, оповідання.
3.3. Обсяг кожної роботи повинен містити до 3.000 знаків без пробілів формату А4, 14 кегль, через 1.5 інтервали.
3.4. Твір, що надсилаєте на конкурс, має бути оформлений відповідно до таких вимог:
– розміщений на сторінці стандартної розмітки; текст – набраний 14 шрифтом через 1.5 інтервали;
– сторінки твору обов’язково мають бути пронумеровані, на кожній з них в колонтитулі – прізвище автора і назва твору, емейл;
– до конкурсу приймаються твори, що не друкувалися раніше (включаючи і соціальні мережі);
– автор має зазначити жанр свого твору (після назви);
– надсилати конкурсні матеріали можете на емейл: konkurs_IMPRESIA@ukr.net В темі листа необхідно вказати: конкурс, своє прізвище і назву твору.
3.5. До рукопису твору в окремому файлі необхідно зазначити відомості про автора (прізвище, ім`я, по батькові, рік народження, домашня адреса, телефон, місце навчання/роботи, електронна пошта, посилання на ФБ, Інстаграм, коротка творча біографія (3-5-ть рядків), фото останніх років.
3.6.Третім файлом листа учасник надсилає фото квитанції (чіткої) про переказ обов’язкового незворотного внеску на конкурсні потреби у розмірі – 250грн.
Реквізити для сплати:
ГО «ІМПРЕСІЯ»
Код за ЄДРПОУ: 44374171
П/р № UA083366770000026000052557353 в АТ «ПРИВАТБАНК»
МФО 336677
Сума: 250,00 грн.
Призначення платежу: обов’язковий безповоротний внесок на конкурсні потреби. Прізвище та ім’я. Конкурс малої прози
3.7. Не подаються на розгляд журі твори у випадках, якщо:
– ці твори (повністю чи частково) були опубліковані раніше;
– не подано відомостей про автора, передбачених п. 3.5 цього Положення;
– порушено вимоги щодо надсилання рукопису (п.3.4) ;
– не сплачено внесок учасника конкурсу.
3.8.Організатори конкурсу впродовж 3-х днів повідомлять учасника про отримання Вашого листа з твором та реєстрацію автора на конкурс.
3.9. Твори, що будуть надіслані, авторам не повертаються і НЕ РЕЦЕНЗУЮТЬСЯ.
Оргкомітет і члени журі не пояснюють учасникам, які не потрапили до «довгого списку», чим саме зумовлене таке рішення. «Довгий список» означає, що твір конкурсноздатний, але наразі – не переможець конкурсу. Списки будуть опубліковані на сторінці конкурсу.
3.10 Запрошення на Церемонію нагородження і презентаційні заходи будуть надіслані виключно лауреатам та дипломантам. Їм надійде лист від організаторів із привітанням і запрошенням.
ІV. Терміни та порядок проведення конкурсу:
4.1. Твори на конкурс можна подавати з 12 липня до 12 вересня 2021р.
4.2. За спільною згодою організаторів чи через форс-мажорні обставини (пандемія та ін.) терміни проведення заходів можуть змінюватися чи проводитимуться в онлайн-режимі.
4.3. Переможців буде оприлюднено: «довгий список» 20 вересня; «короткий список» – 25 вересня. Церемонія нагородження відбудеться 24 жовтня 2021 року, коли вийде друком альманах «ІМПРЕСІЯ 2021».
Усі питання, які виникають в учасників, можна узгоджувати з оргкомітетом конкурсу: konkurs_IMPRESIA@ukr.net. В темі листа вказати: «запитання щодо конкурсу».
УСПІХУ, ДРУЗІ !рекламаКонкурсу

Поділитися:
Поділитися:
ПОДІЇ. Додайте в закладки посилання.

Comments are closed.